WOLONTARIAT

Kim jesteśmy?

Stowarzyszenie Q Zmianom realizuje projekty edukacyjne i warsztaty rozwijające umiejętności społeczne i obywatelskie dla dzieci i dorosłych. Naszą misją jest pomoc w rozwijaniu skrzydeł. Wierzymy, że każdy z nas, mały i duży, otoczony wsparciem, zaproszony do swobodnego wyrażania swoich myśli i idei, ukierunkowany na rozwój, może zmienić siebie, poprawiać jakość swojego życia, poszerzać horyzonty, uczyć innych i być szczęśliwym.

Kogo szukamy?

Osób, które lubią kontakt z dziećmi i młodzieżą, energicznych, otwartych.

Do jakich działań?

 • zabaw z dziećmi i młodzieżą – prowadzenia animacji, gier, zabaw
 • współorganizowania wydarzeń takich jak pikniki, spotkania sąsiedzkie, warsztaty, akcje podwórkowe
 • pomocy w prowadzeniu warsztatów psychoedukacyjnych w szkołach (współprowadzenie, wsparcie w tworzeniu scenariusza oraz przygotowywaniu materiałów warsztatowych)

Co oferujemy?

 • możliwość rozwijania umiejętności pracy z dziećmi i młodzieżą metodami warsztatowymi
 • możliwość realizacji własnych pomysłów
 • poznanie pracy metodą projektową
 • rozwój umiejętności osobistych
 • zaświadczenie o wolontariacie z wyszczególnienniem konkretnych zadań
  i kształtowanych umiejętności oraz zdobytej wiedzy
 • szkolenie z zakresu pracy z dziećmi i młodzieżą,
 • możliwość odbycia praktyk.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, wyślij formularz zgłoszeniowy na adres: biuro@qzmianom.org, w tytule wpisując WOLONTARIAT

Prosimy o dołączenie do przesłanej aplikacji następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz 883 (z poz. zm.)”

STAŻ

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom serdecznie zaprasza na staż administracyjno-warsztatowy!

Chciał(a)byś poznać działanie organizacji pozarządowej, zdobyć doświadczenie w pracy metodą projektową oraz rozwinąć swoje umiejętności pracy warsztatowej z dziećmi i młodzieżą? Dołącz do nas!

Jesteśmy zespołem doświadczonych trenerów i psychologów, których celem jest wspieranie procesów uczenia się i rozwoju osobowościowego dzieci, młodzieży i dorosłych. W swoich działaniach stawiamy na wyrównywanie szans edukacyjnych osób o różnym statusie społeczno-ekonomicznym.

Aktualnie poszukujemy dwóch stażystów, którzy dołączą do naszego zespołu i będą aktywnie działać w obszarze administracyjnym i warsztatowym. Więcej informacji dotyczących stażu znajdziesz w załączonych dokumentach oraz pod adresem mailowym: biuro@qzmianom.org

Serdecznie zapraszamy do aplikowania! Wypełnij formularz zgłoszeniowy i napisz do nas już dziś :)


Pliki do pobrania:

1. Ogłoszenie o stażu administracyjno-warsztatowym
2. Regulamin stażu administracyjno-warsztatowego
3. Formularz zgłoszeniowy na staż administracyjno-warsztatowy

CZLONKOSTWO

Osoby zainteresowane wstąpieniem w poczet Członków Stowarzyszenia Q Zmianom prosimy o wydrukowanie i wypełnienie:

Ankiety dla członków przystępujących do Stowarzyszenia Q Zmianom oraz przesłanie swojego wniosku na adres e-mail: biuro@qzmianom.org.