1. PRZEKAŻ NAM 1% SWOJEGO PODATKU

 

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, dlatego możesz przekazać na nas 1% swojego podatku podając w rozliczeniu PIT nasz numer REGON, który możesz skopiować:

0000211297

 

Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc finansową. Dzięki niej możemy co roku realizować nasze projekty dla dzieci i młodzieży i świadczyć wsparcie i pomoc regularnie.

2. DAROWIZNA

Dla Ciebie to może być mała kwota, lecz dla nas każda wpłata jest bardzo ważna. Dzięki niej możemy realizować nieodpłatne projekty dla szkół w Warszawie i oferować wsparcie indywidualne oraz warsztaty dla dzieci i młodzieży. Zapoznaj się z aktualnie realizowanymi projektami przez Stowarzyszenie. Zapraszamy Cię również na nasz fanpage, gdzie możesz znaleźć aktualne informacje oraz wartości, którymi się kierujemy.

 

 

Kto może wpłacać?

 

Wpłat może dokonywać każda osoba, zarówno fizyczna, jak i prawna.

 

Jak to zrobić?

 

Wystarczy dokonać wpłaty na konto Stowarzyszenia:

 

Pełna nazwa: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom
Tytuł przelewu: „Darowizna na cele statutowe”
Bank: Volkswagen Bank Polska S.A.

81 2130 0004 2001 0304 3221 0001

Pamiętaj, żeby zachować dowód wpłaty na rachunek bankowy!

Jeśli jesteś osobą prawną, to dodatkowo przekazaną kwotę musisz wykazać w rozliczeniu miesięcznym na formularzu CIT-O i w rozliczeniu rocznym CIT-8/O oraz wymienić ją w sprawozdaniu finansowym w informacji dodatkowej.

Co zyskują nasi Patroni?

Jeśli jesteś osobą fizyczną, to:

  • Możesz odpisać kwotę wpłaconą jako darowizna od dochodu (zgodnie z ustawą o podatku od osób fizycznych art. 26 ust 1 pkt). W ciągu roku możesz odpisać sobie aż 6% (darowizna dla organizacji wymienionych w art. 3. ust. 2 i 3 Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, realizujących cele mieszczące się w sferze zadań publicznych – Art. 4.).
  • Jeśli wesprzesz nas większą kwotą lub będziesz nas wspierać stale, to umieścimy Twoje imię na naszej stronie internetowej oraz możemy Ci nadać tytuł honorowego członka Stowarzyszenia.
  • Odczujesz satysfakcję, a może nawet radość ze świadomości, że Twoja darowizna zostanie wykorzystana na wsparcie rozwoju emocjonalnego, społecznego i poznawczego dzieci i młodzieży.

 

Jeśli jesteś osobą prawną, to:

 

  • Możesz odpisać kwotę wpłaconą jako darowizna od dochodu (zgodnie z zapisami ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, Art. 18 ust 1 pkt 1 i 7). W ciągu roku możesz odpisać sobie aż 10% (darowizna dla organizacji wymienionych w art. 3. ust. 2 i 3 Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, realizujących cele mieszczące się w sferze zadań publicznych – Art. 4.).
  • Umieścimy Twoje logo i link do Twojej strony na naszej stronie www.
  • Jeśli wesprzesz konkretny projekt, to informacje o tym znajdą się na wszystkich materiałach promocyjnych dotyczących tego projektu.
  • Dostarczymy Ci podziękowanie, które możesz umieścić w siedzibie Twojej firmy.
  • Odczujesz satysfakcję, a może nawet radość ze świadomości, że Twoja darowizna zostanie wykorzystana na wsparcie rozwoju emocjonalnego, społecznego i poznawczego dzieci i młodzieży.

 

3. WOLONTARIAT

 

O wsparciu wolontariackim możesz przeczytać więcej

TUTAJ

 

 

 

DZIĘKUJEMY!