W dzisiejszych czasach to super-ważne, aby uczyć młodych ludzi pokojowego rozwiązywania konfliktów, życia w zgodzie ze sobą i innymi ludźmi, rozpoznawania i nazywania emocji oraz wyrażania ich bez przemocy.

Pomóż nam w realizacji tych założeń i dołóż cegiełkę do budowania przyszłości w empatycznym społeczeństwie. Już teraz możesz zostać sponsorem Stowarzyszenia Q Zmianom i wspierać nasze działania! Wystarczy, że dokonasz wpłaty na nasze konto bankowe. Dzięki Twoim darowiznom możemy pomóc kolejnym dzieciom.

25 zł – umożliwi przeprowadzenie konsultacji wstępnej z rodzicem, lub nauczycielem

50 zł – pomoże w organizacji warsztatów wspierających współpracę w klasie

100 zł – pozwoli pomóc dziecku doświadczającemu przemocy rówieśniczej

Swoją wpłatę możesz przekazać jako wsparcie dla realizacji celów statutowych Stowarzyszenia lub na konkretny projekt. Projekty, które realizujemy, są dofinansowane ze środków publicznych maksymalnie w 90%, pozostałe 10 % to wkład własny i właśnie na tę część kosztów naszej działalności przeznaczamy zebrane pieniądze.

Kto może wpłacać?

Wpłat może dokonywać każda osoba, zarówno fizyczna, jak i prawna.

Jak to zrobić?

Wystarczy dokonać wpłaty na konto Stowarzyszenia, w tytule wpisać „Darowizna”. Informacje potrzebne do dokonania wpłaty (nr bankowy, adres) znajdują się na dole naszej strony internetowej.

Co ja będę z tego miał?

  • Możesz odpisać kwotę wpłaconą jako darowizna od dochodu (zgodnie z ustawą o podatku od osób fizycznych art. 26 ust 1 pkt). W ciągu roku możesz odpisać sobie aż 6% (darowizna dla organizacji wymienionych w art. 3. ust. 2 i 3 Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, realizujących cele mieszczące się w sferze zadań publicznych – Art. 4.).
  • Jeśli wesprzesz nas większą kwotą lub będziesz nas wspierać stale, to umieścimy Twoje imię na naszej stronie internetowej oraz możemy Ci nadać tytuł honorowego członka Stowarzyszenia. Odczujesz satysfakcję, a może nawet radość ze świadomości wsparcia dobrej i potrzebnej inicjatywy

Jeśli jesteś osobą prawną, to:

1,5% – Posiadamy status Organizacji Pożytku Publicznego i możecie przekazać nam 1% swojego podatku dochodowego.

Aby wesprzeć naszą misję ogólnodostępnej, bezpłatnej edukacji nieformalnej dla dzieci i młodzieży, wystarczy wpisać w formularz PIT numer KRS: 00000211297.

Dzięki otrzymanym środkom codziennie docieramy z nieodpłatną pomocą psychologiczną do 9 nowych osób! Zobacz, co robimy! Zapoznaj się ze sprawozdaniami merytorycznymi z naszych działań.

sprawozdania i raporty